Patrik Lindstedt

Patrik Lindstedt

Platschef

Lennie Fredriksson

Lennie Fredriksson

Arbetschef

lennie@fmvab.com

Håkan Sturk

Håkan Sturk

Arbetschef

072 23 56 060
hakan@fmvab.com

Tina Lindmark

Tina Lindmark

Administratör/KMA

070 44 55 374
tina@fmvab.com

Mikko Vikeväinen

Mikko Vikeväinen

Verkstadschef

0725566110
mikko@fmvab.com

Martin Nordbrandt

Martin Nordbrandt

Säljare

072 58 57 002
martin@fmvab.com

Lars Brunström

Lars Brunström

Projektledare

072 24 53 322
lars@fmvab.com

Robin Ejderlöf

Robin Ejderlöf

Arbetsledare

070 27 78 701
robin@fmvab.com

John Daunfeldt

John Daunfeldt

Arbetsledare

070 29 20 668
john@fmvab.com

Emil Helander

Emil Helander

Arbetsledare

070 75 27 775
emil@fmvab.com

Kontakta oss

3 + 12 =

Besöksadress

Ställverksvägen 11
981 38 Kiruna
Norrbottens län

Faktureringsuppgifter

Fakturorna går till vår skanningsleverantör och passerar ej FMV.  Annan e-post som ni vill ska nå oss ska skickas i separat försändelse till respektive förvaltning/enhet.

Referens och projektnummer måste anges på fakturan om sådant finns

Samtliga fakturor skall också innehålla information om vilket projekt som avses, om sådant erhållits. Denna information skall anges enligt följande: ” Märkning: PXXXX”, där XXXX skall ersättas med det projektnummer vi anger er vid beställning.

Maila in faktura i PDF-format

Man kan bara skicka en faktura per PDF. Lägger man flera fakturor i samma PDF, så betraktas de som en faktura. Bilagor skall också läggas i samma PDF som fakturan, annars blir de inte skannade. Dock kan man maila in flera PDF:er i samma mail.

Fakturaadresser

E-post:
faktura@fmvab.com

Pappersfaktura:
Fredriksson Mek & Vulk AB
FE9214
83876 Frösön